Reklam
Bugun...


SANDIKLISPOR ESKİ YÖNETİCİLERİNE İCRA ŞOKU
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) dan gelen icra tebligatları Sandıklıspor'un eski yöneticilerine şok etkisi yaptı.

 SANDIKLISPOR ESKİ YÖNETİCİLERİNE İCRA ŞOKU
+ -

 
 Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) dan gelen icra tebligatları Sandıklıspor'un eski yöneticilerine şok etkisi yaptı.   
  Sandıklıspor’un 3. lig ve BAL Liginde mücadele ettiği yıllardaki eski başkan ve yöneticileri icra şokunu yaşadı. Yaklaşık 30 kişiye ödeme emri gönderildi. SGK tarafından gönderilen ödeme emrinde borcun 7 gün içerisinde ödenmesi veya mal beyanında bulunulması istenirken, mal beyanında bulunmayanların hapis cezasıyla cezalandırılacağı ifade ediliyor. 
  İçerisinde Sandıklı’nın ileri gelen iş adamları, siyasetçileri, bürokratları ve yöneticilerinin de bulunduğu 30 kişiye gönderilen ödeme emrinde, 600 bin lira SGK borcunun ödenmesi istendi. Bazı eski yöneticiler "Tek suçumuz elimizi taşın altına koymak. Hiçbir transferde, hiçbir para işinde imzamız yok. Sadece takımda yönetici olarak bulunduk. İcra takibi bizlerin ticari hayatını olumsuz etkiler. Gecikme faizi hariç, 600 bin TL bize ödeme emri gönderilmiş. Bu bizi hem maddi olarak hem de manevi olarak yıprattı. Demek ki bu ülkede, bu memlekette hiçbir şey yapmayacaksın. Gençlik çürüsün, gençlik spor yapmasın. Böyle bir şey olamaz. Bu işe yetkililer çözüm bulsun" diye konuştular. 
                                         


YORUMLAR

ömür akyayla
05-03-2018 01:58:00
SGK BİRZAHMET ETSEDE AFYON MERKEZDEKİ SİGORTASIZ İŞCİ ELEMAN ÇALITIRAŞİŞYERLERİNİ ARAŞTIRIP BASKIN YAPSALAR. ONLARCA İŞYERİNDE ÇALIŞAN ELEMANLARIN SİGORTALARI SOSYAL GÜVENCELERİ YOK,ALLAH KORUSUZ BİRİŞ KAZASI GECİRSELER KİM VURDUYA GİDECEKLER.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI