Reklam
Bugun...


PARSAK: OCAK, TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN YUVASIDIR
OCAK, TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN YUVASIDIR

PARSAK: OCAK, TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN YUVASIDIR
+ -

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi (MYK) Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekilli Mehmet Parsak, Kurban Bayramı dolayısıyla Ülkü Ocaklarını ziyaret etti

 

Ülkü Ocakları’nın kuruluşundan itibaren vatansever Türk Milliyetçisi yetiştirdiğine dikkat çeken Parsak, “Bizlerde bu ocaklardan yetiştik. Vatan, millet ve dava sevdasını burada öğrendik” dedi

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, Kurban Bayramı ziyaretlerine Ülkü Ocakları’nda devam etti.
Beraberinde MHP İl Başkanı Raşit Demirel, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Karagöz, il-ilçe yöneticileriyle ziyarete katılan Parsak, Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Yiyit ve Ocaklı gençlerle bayramlaştı.
Ocak’ta çay içmek ayrıcalıktır
Ülkü Ocakları’nın kuruluşundan itibaren Türk Milleti, vatan ve bayrak için mücadele ettiğine vurgu yapan Parsak, “Bizlerde bu ocaklarda yetişerek bugünlere geldik. Ülkü Ocaklı olmak bizler için büyük bir ayrıcalıktır. Ülkü Ocakları’nda yetişen nesil dürüsttür, temizdir, vatan ve millet sevdalıdır, Türk Milleti aşığıdır. Burada çay içen, sohbetlere iştirak eden gençler ülkemizin çimentosunu oluşturur. Ülkü Ocakları Türkiye’nin yıllarca teminatı olmuştur. Bugünden sonra da Türk Milleti’ne varlığımızı armağan ediyoruz” dedi.
Yiyit’ten teşekkür
MHP Milletvekili Mehmet Parsak ve MHP heyetinin gerçekleştirdiği ziyaret nedeniyle teşekkür eden Yiyit, “Türk-İslam dünyasının mübarek Kurban Bayramını kutluyoruz. Ülkü Ocakları Türk evlatlarının yetiştiği, vatan ve millet sevdasıyla kuşanmış insanlardan oluşur. Bizlerde Ocakta bulunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.
Konuşmalardan sonra Ülkü Ocaklarına mensup gençler ve parti yöneticileri bayramlaştı. 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI