KEDİCİKLERİN HEPSİ NEDEN TEK TİP? KAN DONDURAN DETAYLAR!..

"Kedicikler neden hep birbirine benziyor?" sorusu Adnan Oktar grubuna yönelik operasyonla cevap buldu. Adnan Oktar, elmacık kemiği çıkık, ince belli, kalın dudaklı kadınları güzel bulduğu için tüm kedicikler estetikle o hale getiriliyor...

KEDİCİKLERİN HEPSİ NEDEN TEK TİP? KAN DONDURAN DETAYLAR!..

"Kedicikler neden hep birbirine benziyor?" sorusu Adnan Oktar grubuna yönelik operasyonla cevap buldu. Adnan Oktar, elmacık kemiği çıkık, ince belli, kalın dudaklı kadınları güzel bulduğu için tüm kedicikler estetikle o hale getiriliyor...

KEDİCİKLERİN HEPSİ NEDEN TEK TİP? KAN DONDURAN DETAYLAR!..
13 Temmuz 2018 - 11:29

"Kedicikler neden hep birbirine benziyor?" sorusu Adnan Oktar grubuna yönelik operasyonla cevap buldu. Adnan Oktar, elmacık kemiği çıkık, ince belli, kalın dudaklı kadınları güzel bulduğu için tüm kedicikler estetikle o hale getiriliyor...Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

ADNAN Hoca olarak bilinen Adnan Oktar grubuna yönelik operasyonda gözaltına alınanların sayısı 190'a yükselirken, operasyon sonrası ortaya çıkanlar mide bulandırdığı kadar şaşkınlık da yaratıyor. 11 yaşında tecavüze uğrayan kızlar kadar 'Turnike sistemi' adı altında kurulan tecavüz çarkı da yapının iğrenç yüzünü ortaya koyuyor? 'Kedicikler' olarak bilinen kadınların neden birbirine benzedikleri sorusu da cevap buldu. Kedicikler Adnan Hoca nasıl kadın seviyorsa o hale getirilmek için estetik ameliyatlardan geçirilmiş. Sorguda dünyadan bi haber oldukları ortaya çıkan kediciklerin günlük olaylar kadar 5 yıl öncesi olaylardan da haberleri olmadıkları ortaya çıktı.

Twitter Facebook Google Plus 113Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

KEDİCİKLER NEZARETHANEDEKİ KALABALIKTAN ŞİKAYETÇİ... İstanbul Mali Şube Müdürlüğü’nün Adnan Oktar ve grubuna yönelik operasyonu devam ediyor. Firari kişilerin yurt dışına kaçmaması için pasaportlarına tahdit konuldu. Polis, banka ve GSM hareketlerinin de izini sürüyor. Gözaltına alınan 190 kişi İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün nezarethanesinde tutuluyor. ‘Kedicik’ adıyla tanınan kadınların nezarethanedeki kalabalıktan şikâyetçi oldukları belirtildi.

Twitter Facebook Google Plus 213Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

GÖZALTINDA İLK KAHVALTIDA NE YEDİLER?... Gözaltına alınan kişilere, nezarette geçirdikleri ilk gecenin ardından kahvaltı olarak beyaz peynir, zeytin ve domates verildi. Adnan Oktar’ın Çengelköy’deki evinde ve Ümraniye’deki deposunda el konularak önceki gün üç kamyonetle İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Vatan Caddesi’ndeki yerleşkesine getirilen tablo ve antika eşyaların tasnifi için özel bir ekip oluşturuldu. Sanat tarihi konusunda bilirkişilerin de yer aldığı ekip, eşyaların antika olup olmadıklarını, antika ise belgelerinin bulunup bulunmadığını araştırıyor. Oktar’ın eşyaları arasında, Kıbrıs’ta vefat eden Nazım Kıbrısi’ye göndermek için hazırladığı bir vazo da bulunuyor.

   Twitter Facebook Google Plus 313Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

YAŞLARI 11 İLA 17 ARASINDAKİ KIZLARA 35 CİNSEL SALDIRI... Adnan Oktar yapılanması içerisinde tecavüz ve cinsel saldırıya uğradığını iddia eden 35 kişi şikâyetçi oldu. Bu mağdurlardan 15’inin 11 ila 17 yaşları arasındayken cinsel saldırıya uğradığı öne sürüldü.

Twitter Facebook Google Plus 413  Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

11 YAŞINDAKİ KIZI ANNESİ ÖRGÜTE TESLİM ETMİŞ... 5 yıl önce 11 yaşındayken örgütte A.O. tarafından cinsel saldırıya uğradığı öne sürülen çocuğun annesi hakkında da işlem yapıldı. Çocuğun mürit olan annesi tarafından örgüte götürüldüğü öne sürüldü.

Twitter Facebook Google Plus 513  Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

ADNAN HOCACILARIN ERKEK YAPILANMASI... Polis, 2 yıllık takip sırasında örgütün iç yapısını da ortaya koydu. İddiaya göre, örgüt yapılanmasında erkekler; ‘kardeşler’, ‘imam kardeşler’ ve ‘kardeş imamları’ olarak 3 gruba ayrılıyor.

Twitter Facebook Google Plus 613  Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

BAŞKEDİCİK DİDEM ÜRER... Adnan Hoca'nın kedicikleri olarak bilinen kadınların liderinin Didem Ürer olduğu ortaya çıktı. Didem Ürer, Adnan Hoca'yı kaçırırken onunla birlikte aynı otomobilde 40 bin lira ile birlikte yakalanmıştı. Didem Ürer'in makyajsız hali olay olmuştu. adınlar; ‘bacılar’, ‘imam bacılar’ ve ‘bacı imamları’, Adnan Oktar’ın lideri olduğu grubun kadınlardaki lideri ise Didem Ürer.

   Twitter Facebook Google Plus 713  Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

TECAVÜZÜN İSMİ ‘TURNİKE’... Polisin yaptığı çalışmada örgütün ‘Turnike’ sistemi adı altında bir tecavüz çarkı kurduğu öne sürüldü. İddiaya göre, örgüte üye olan bir erkek tarafından yapıya kazandırılan kadınlar, önce bir süre lüks hayat içerisinde yaşıyor, daha sonra bloklardan oluşan lüks villalarda tutuluyor. Kadınlar buralarda defalarca tecavüze uğruyor. Kadınlar daha sonra kendilerini turnikeden çıkaran örgüt liderlerine biat ediyor. Bu süreçte yaşadıkları karşısında dayanamayan kadınlara ise sakinleştirici haplar veriliyor.

Twitter Facebook Google Plus 813  Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

KARŞI ÇIKANIN SAÇI KAZINIYOR, DAYAK ATILIP TECAVÜZ EDİLİYOR... Turnike sisteminden sonra örgüte dahil olan kadınların karşı çıkması halinde kaş kazıtma, saç kestirme ve dayak cezası verilip yeniden turnike sistemine sokulduğu öne sürüldü. Günlük hayattan bilgileri dahi olmayan bazı kadınların 5 yıl önce yaşananlardan dahi haberdar olmadıkları belirtiliyor.

Twitter Facebook Google Plus 913  Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

KEDİCİKLERİN DÜNYADAN HABERLERİ YOK... Uygulamaların ardından yeniden turnike sistemine sokulduğu iddia edilen kadınlardan bazılarının yıllarca esir hayatı gibi bir hayat yaşadığı öne sürülüyor. Günlük hayattan bilgileri dahi olmayan bazı kadınların 5 yıl önce yaşananlardan dahi haberdar olmadıkları belirtiliyor.

Twitter Facebook Google Plus 1013  Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

KEDİCİKLER NEDEN BİRBİRİNE BENZİYOR?.. Polisin yaptığı çalışmada, Adnan Hoca’nın kedicikleri olarak bilinen kadınların birbirlerine benzeme sebepleri de ortaya çıktı. İddiaya göre, Adnan Oktar’ın elmacık kemiği çıkık, ince belli, kalın dudaklı kadınları güzel bulduğu ve sisteme giren kadınlara buna göre estetik ameliyatı yapıldığı belirtildi.

   Twitter Facebook Google Plus 1113  Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

 

Twitter Facebook Google Plus 1213  Adnan Oktar operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Kedicikler neden?..

YORUMLAR

  • 0 Yorum