Bugun...


İSCEHİSAR KAYMAKAMLIĞINDAN,LİSELERE SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ
İSCEHİSAR KAYMAKAMLIĞINDAN,LİSELERE SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

İSCEHİSAR KAYMAKAMLIĞINDAN,LİSELERE SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ
+ -

İscehisar’da bulunan lise okullarında eğitim gören öğrencileri spora teşvik amacıyla İscehisar Kaymakamlığınca okullara spor malzemesi dağıtıldı.

 

        Makam odasında yapılan Spor Malzemesi Dağıtım Törenine, İscehisar  Kaymakamı Ali Altınkaynak, İlçe Milli Eğitim  Müdürü Turgut Karakış, Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Hayati Duman, Lise Okul Müdürleri ve sporcu öğrenciler katıldı.

 

        Tenis, voleybol, futbol, basketbol  vb. malzemeleri teslim alan okul yöneticileri ve öğrenciler, kendilerine sunulan imkânlardan dolay Kaymakam Ali Altınkaynak'a teşekkür etti.

 

        İscehisar merkez ve köylerindeki gençleri ve çocukları olumsuz koşullardan uzaklaştırmak, çocukları sportif etkinliklere yöneltmek amacıyla, okullara spor malzemesi desteğini sürdüren İscehisar Kaymakamı Ali Altınkaynak “Spor gerçekten çok önemli. Spor yapmak sadece fiziki gelişim değildir. Bedenin, ruhun aynı zamanda beynin birlikte gelişmesidir. Buda öğrencilerimiz için çok önemlidir. Bu kapsamda Seydiler Beldemize, Karaağaç ve Çalışlar köylerimize halı sahalar yaptık. Daha sonra ilk ve ortaokul öğrencilerimize spor malzemesi desteğinde bulunduk. Şimdi de Lise öğrencilerimize spor malzemesi desteğinde bulunuyoruz. Amacımız bundan sonra da ilçeden Türk sporuna katkılar sunacak gençlerin yetişmesini sağlamaktır.” Dedi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI