Reklam
Bugun...


DUMLUPINAR BİLSEM EKİBİ İTALYA'DA
Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi ekibi, koordinasyon görevini üstlendiği ETWINET Projesi kapsamında İtalya’ya gitti. Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın da proje kapsamında İtalya etkinliğine katıldı.

DUMLUPINAR BİLSEM EKİBİ İTALYA'DA
+ -

DUMLUPINAR BİLSEM EKİBİ İTALYA’DA

Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi ekibi, koordinasyon görevini üstlendiği ETWINET Projesi kapsamında İtalya’ya gitti.  Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın da proje kapsamında İtalya etkinliğine katıldı.

Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi tarafından hazırlanan “Englısh Teachİng With Innovate Web Tools - Yenilikçi Web Araçlarıyla İngilizce Öğretimi” ve Ulusal Ajans tarafından kabul edilen KA2 türünde uluslararası proje kapsamında İtalya’ya giden Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğretmen ve öğrencilerinden oluşan heyet, İtalya’nın Marsala kentine yapılan proje açılış toplantısına konuk oldu.

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın da projenin İtalya hareketine katıldı.

İlimiz Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi tarafından koordine edilen “Englısh Teachİng With Innovate Web Tools - Yenilikçi Web Araçlarıyla İngilizce Öğretimi” ve Ulusal Ajans tarafından kabul edilen KA2 türünde uluslararası projeye Türkiye’nin yanı sıra Romanya, İtalya, Litvanya ve Letonya’da bulunan eğitim kurumları proje ortağı olarak katılıyor.

Merkez öğretmen ve öğrencileri, ilerleyen günlerde, projenin diğer ortak ülkeleri Litvanya ve Letonya’ya gidecekler.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI