Reklam
Bugun...


DÜĞÜNLERDE SİLAH ATAN BU SEFER YANDI
Dinar’da düğünlerde silah atmanın önüne geçilmesi amacıyla Emniyet Müdürlüğüne alınan gece görüşlü Drone kamera çekimlerine başladı.

DÜĞÜNLERDE SİLAH ATAN BU SEFER YANDI
+ -

Geçtiğimiz ay Dinar İlçe Kaymakamlığı tarafından Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğünde kullanılmak üzere alınan Drone ilk icraatını düğünlerde gösterdi.

 

Havadan kamera ile olup biten her şeyi kayıt altına alan drone ilk resmi görevini gerçekleştirdi.

 

Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Dinar merkezde gerçekleşen sünnet, nişan, düğün ve diğer bütün özel günleri gece görüş kamerasıyla izledi.

 

Düğünlerde silah atmanın önüne geçmek amacıyla yapılan çalışmalar neticesinde polis memurları Drone aracılığıyla çekim yaptı.

 

Silah Atana Cezai Yaptırımlar Uygulanacak

 

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde düğünlerde silah atan vatandaşlar bu sefer yanacak. Çünkü gece görüşlü drone sayesinde silah atan kişiler tespit edilerek gerekli bütün yasal işlemler başlatılacak. Drone hava aracının kemara çekimi yapmasından ötürü caydırıcı bir özelliği de olması nedeniyle düğünlerde silah atmak neredeyse imkanız bir hale gelecek.


YORUMLAR

adil şakar
07-07-2018 00:05:00
bu uygulama sadece merkez ve ilçelerde kalmasın özellikle köylerde uygulansın dügünemi gidiyoruz yoksa savaşamı hiç belli degil yetkililerden ricam saygılar sunarım

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI