Bugun...


DİNARDA YENİ HEKİMLER MESAİYE BAŞLADI
Dinar Devlet Hastanesine yeni atanan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Cemre ALAN ile Kardiyoloji Uzmanı Dr. Duygu KOÇYİĞİT, Dinar Devlet Hastanesinde hasta kabulüne başladılar.

DİNARDA YENİ HEKİMLER MESAİYE BAŞLADI
+ -

Yeni atanan ve göre başlayan 2 Uzman Hekimle birlikte Hastanedeki Uzman Hekim sayısı 18’e yükselmiş durumda.

 

Kadın Doğum Uzmanı ve Kardiyoloji Uzmanının göreve başlamasına çok sevinen vatandaşlar, Doktor sayısının artmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, yetkililere teşekkürlerini sundular. Dinar Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Fatih TÜRKMENSOY ise göreve başlayan iki yeni doktoru ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi ve Dinar halkına hayırlı olmasını temenni etti.

 

Açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr. Murat ÇAĞLAYAN, Dinar’ın büyük bir ilçe olduğunu söyleyerek, “Boşalan veya ihtiyaç duyulan branşlarda Bakanlığımızca uzman hekim takviyesi yapılmıştır. Şu anda Dinar Devlet Hastanesinde görevlendirme ile gelen doktorlar hariç, 18 uzman doktor görev yapmaktadır. Amacımız Dinar ilçesinde vatandaşlarımıza hızlı, etkili ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunarak, çevre illere sevk edilmek zorunda olan hasta sayımızı azaltmaktır. Hizmet ağına her geçen gün yeni hekimlerin eklenmesiyle birlikte vatandaş memnuniyetinin üst seviyede tutulması sağlanmaktadır. Dinarda güzel hizmetler yapacağız” dedi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI