ÇAYLI ASTSUBAY AFRİN'DE ŞEHİT OLDU

Afrin’de şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar’ın Afyonkarahisar’lı olduğu öğrenildi

ÇAYLI ASTSUBAY AFRİN'DE ŞEHİT OLDU

Afrin’de şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar’ın Afyonkarahisar’lı olduğu öğrenildi

ÇAYLI ASTSUBAY AFRİN'DE ŞEHİT OLDU
08 Şubat 2018 - 11:04

  Afrin’e Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan 2 askerimizden biri olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar’ın Afyonkarahisarlı olduğu öğrenildi.  

 
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), Suriye’nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD/YPG ve DEAŞ terör örgütü mensuplarına yönelik düzenlediği “Zeytin Dalı Harekatı”nda 2 askerimiz tanksavar ve havan saldırısı nedeniyle şehit olmuştu. 
  Afyonkarahisar’n Çay ilçesi nüfuzuna kayıtlı olduğu öğrenilen Piyade Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar’ın Afrin’e Zeytin Dalı Harekatında şehit olduğu öğrenildi. Tanksavar saldırısı sonucu şehit düşen 22 yaşındaki Ömer Bilal Akpınar’ın 3 ay önce evlendiği bildirildi.
Şehidin babası Afyonkarahisarlı İsmail Akpınar'ın da emekli asker olduğu öğrenilirken Karabük'ün Safranbolu ilçesinde ikamet ettiği bildirildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 52/1Afyonlu
    1 yıl önce
    ALLAHcc ğani ğani rahmet etsin mekanı çennet olsun işallah. ama bu akp neden şehitlerin hepsini tv lerde göstertmiyor neden hiçkimsenin sesi çıkmıyor bakın şehitlerimize hiç dokdor=paşa=hakim=savcı=m.vekili=yani hep ğaribanlar şehit oluyor yani çehennem zenginlerin çennetde ğaribanlarımı yaa doğru yazan konuşan dokuzköyden kovulurmuş çokşükür ğariban olduğuma???alın gemiken gemiler gemilerken filolanolanlar düşünsün???yedikleri önünde yemedikleri ğaribanların önünde hheeeyyy gidi yalancı dünya hey ""GEL HZ.MEHDİ AS. GELDE ÇOK HAKSIZLIKLARI GİDER ÇOK YAKIN İŞALLAH?AKP LİLER SAĞLAM YAKALI GİYİNİN YAKANIZA YAPIŞAÇAK ÇOKLAR VAR?