BEŞİKTAŞLILAR İSTANBUL’A GİTTİ

Afyon Beşiktaş Basketbol Akademisi öğrencileri, Beşiktaş Basketbol Altyapısı’nı ziyaret etti.

BEŞİKTAŞLILAR İSTANBUL’A GİTTİ

Afyon Beşiktaş Basketbol Akademisi öğrencileri, Beşiktaş Basketbol Altyapısı’nı ziyaret etti.

BEŞİKTAŞLILAR İSTANBUL’A GİTTİ
01 Şubat 2018 - 14:53

 Ayrıca Afyon Beşiktaş Basketbol Akademisi FIBA Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş Sompo Japan’ın Alman temsilcisi Telekom Baskets Bonn’u 95-79 mağlup ettiği maçı izledi

 

Afyon Beşiktaş Basketbol Akademisi öğrencileri İstanbul’da Beşiktaş Altyapı takımıyla birlikte antrenmana katıldı. Afyon Beşiktaş Basketbol Akademisi, Beşiktaş Basketbol Altyapı Antrenörleri ile birlikte hem altyapı antrenmanına katıldı, hem de ayrıca Afyon Beşiktaş Basketbol Akademisi’ni verilen salonda ayrıca çalışma yaptı. Afyonluların yaptığı idman için özellikle bir saat belirlendi ve salonda sadece Afyonlular çalıştı. Antrenman öncesinde Afyon Beşiktaşlılar Dernek Başkanı İhsan Beşer tarafından Altyapı antrenörlerine ve idarecilere çiçek takdim edildi.

 

Yapılan Antrenmanı değerlendiren Afyon Beşiktaşlılar Dernek Başkanı İhsan Beşer, “Akademimiz öğrencileri için çok önemli olduğuna inandığımız bu çalışmayı öğrencilerimizi kulübümüzle buluşturduk. Öğrencilerimiz hem altyapı antrenörleri ile çalıştı, hem de tesisleri tanıma imkanı buldu. Çok faydalı geçtiğine inandığımız bu antrenmana önümüzdeki süreçte de dönem dönem devam ettireceğiz. Altyapı hocalarımız da zaman zaman Afyonkarahisar’a gelerek buradaki idmanlarımızda çocuklarımızı izleyecek. Amacımız, hem kulübümüze, hem ilimize hem de ülkemize iyi insan, iyi sporcu ve iyi Beşiktaşlı yetiştirmek” ifadesine yer verdi.

 

Antrenman sonunda Afyon Beşiktaş Basketbol Akademisi öğrencileri Beşiktaş Başkanı Fikret Orman imzalı başarı belgesi takdim edildi.

 

BEŞİKTAŞ’IN MAÇINI İZLEDİLER

 

Afyonkarahisar’dan İstanbul’a giden Afyon Beşiktaş Basketbol Akademisi öğrencileri ve velileri, FIBA Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş Sompo Japan’ın Alman temsilcisi Telekom Baskets Bonn’u 95-79 mağlup ettiği maçı izledi. Maçtan yaklaşık 10 dakika önce Afyon Beşiktaşlılar Dernek Başkanı İhsan Beşer’in adı anons yapılarak sahaya davet edildi. Başkan Beşer, hem Beşiktaş Basketbol’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Kumuşoğlu’na plaket, Beşiktaş ve Milli Takım Koçu Ufuk Sarıca’ya da çiçek takdim ederek maç için başarılar diledi.

 

Maç boyunca Beşiktaş’a destek olan Akademi öğrencileri ve veliler zaman zaman da Beşiktaş Basketbol takımı oyuncularıyla fotoğraf çektirdi. Maç sonunda takımın maçı 95-79 kazanmasıyla akademi öğrencileri ve veliler büyük sevinç yaşadı. Maçın sonunda da oyuncular ile birlikte hem öğrenciler hem de veliler Beşiktaş Basketbol takımı oyuncularıyla toplu fotoğraf çektirdi.

 

İstanbul ziyaretini değerlendiren Başkan Beşer, “Bizim bu organizasyonu gerçekleştirmemizde emeği geçen Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Kumuşoğlu ve Ekibine, takımımıza, teknik heyetimize, sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum