Reklam
Bugun...
Reklam


BAŞBAKAN'DAN KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ
Başbakan Yıldırım, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun hükümete yönelik eleştirilerine cevap verdi. Rusya ve İsrail'le sorun yaşanmasında Kılıçdaroğlu'nun tepki gösterdiğini, benzer tepkiyi sorunlar düzeldiğinde yine gösterdiğini hatırlatan Yıldırım,

BAŞBAKAN'DAN KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ
+ -
Yeni Şafak'ta yer alan habere göre Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı Danışma ve Dayanışma Toplantısı'nda ve sonrasında önemli açıklamalar yaptı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun “AK Parti iktidarları döneminde Türkiye'ye istikrar gelmediği" yönündeki eleştirisini değerlendiren Yıldırım, “AK Parti 14 yıldır tek başına iktidar. Sayın Kılıçdaroğlu istikrardan neyi kastediyor bilmiyorum ama istikrar 14 yıldır devam ediyor" dedi.

"Memnun olmuyor"

Kılıçdaroğlu'nun eleştirilerini değerlendiren Başbakan, şunları söyledi:

"Sayın Kılıçdaroğlu bir şeye karar versin. Suriye ile yaşanan sorunlar ortada. İsrail ile Türkiye sorun yaşadı, Mavi Marmara'dan dolayı. Aynı şekilde uçak düşürülmesi olayından dolayı da Rusya'yla sorun yaşadık. Sayın Kılıçdaroğlu aramız bozulunca, açılınca 'Herkesle düşmanız' diyor, orada da eleştiriyor. İlişkiler düzelip, mutabık kalıp işleri yoluna koyduğumuz zaman yine memnun olmuyor. Nasıl yapacağız? İkisini de eleştiriyorsunuz. Anlaşmayınca da diye söylüyor. İkisinden biri doğru. Doğru olan şu; milletimize biz bir şey söyledik, Bunun da gereğini yapıyoruz."

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI