Reklam
Bugun...
Advert


AKREDİTASYON YİNE AGD’DE
Her yıl illerde bir basın meslek örgütünü akredite eden Basın İlan Kurumu bu yılda Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği’ni (AGD) uygun gördü. AGD 5’nci kez akredite edilerek büyük bir başarı sağladı

AKREDİTASYON YİNE AGD’DE
+ -

Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü’nün her yıl şehirlerde bulunan basın meslek örgütlerine verdiği akreditasyon uygulamasını bu yıl ilimizde yine Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği aldı.

 

2013 yılında başlayan uygulamada Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği 5’nci kez üst üste alarak büyük bir başarı gösterdi.

 

AGD ÇATI KURULUŞU

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Abdioğulları, “2013 yılından itibaren Basın İlan Kurulu illerde bulunan basın meslek örgütlerinden yalnızca bir tanesini akredite ediyor. Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği 5’nci kez üst üste akredite olma başarısı göstermiştir. Derneğimiz basın kuruluşlarının çatı örgütü olarak hizmetlerini sonuna kadar sürdürecektir. Akreditasyon olmamız nedeniyle Basın İlan Kurumu yetkililerine ve Afyonkarahisar’da bulunan gazetelere ve meslektaşlarımıza minnettarlığımızı sunuyorum” dedi.

 

AFYONKARAHİSAR BASINA ZİRVEDE

 

Afyonkarahisar’ın son dönemde gazetecilik adına büyük başarılar sağladığını ifade eden Abdioğulları, “Bünyesinde 4 tane büyük şehri barındıran Ege Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanlığının Afyonkarahisar’da olması, yine Türk basınının çatı noktası olan Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nda Genel Başkan Yardımcılığı boyutunda ilimizin temsil ediliyor olması gelinen başarının göstergesidir. Bu başarı Afyonkarahisar basınına aittir. Gücümüzü daha ileriye taşıyarak halkımızın haber alma özgürlüğüne katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI