Reklam
Bugun...
Advert


AGD BAŞKANI ABDİOĞULLARI GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun ikinci olağan genel kurulu Muğla’nın Fethiye ilçesinde yapıldı

 AGD BAŞKANI ABDİOĞULLARI GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
+ -

Nuri Kolaylı’nın yeniden Genel Başkan seçildiği kongrede Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği (AGD) Başkanı Mehmet Abdioğulları Medya ve Tanıtımdan sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi

 

Gazeteciler Konfederasyonu İkinci Genel Kurul Toplantısı için Türkiye'nin bütün illerinden gelerek Fethiye’de buluşan 112 delege, genel başkanlığa Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Kurucu Başkanı Nuri Kolaylı'yı tekrar seçti. Fethiye Gazeteciler Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşen genel kurul öncesi ve sonrasında delegeler ve eşleri Fethiye, Seydikemer İlçeleri’ni gezdiler.

 

BİRLİĞİMİZ DEVAM EDECEK

 

Türkiye’nin dört bir tarafından basın alanında 20 bin meslek mensubu üyesi bulunan, 92 dernek 8 federasyonu bünyesinde bulunduran Türkiye’nin en büyük çatı kuruluşu olan Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu ikinci genel kurul toplantısı Fethiye Gazeteciler Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 11’nci Başkanlar Kurulunun ardından gerçekleştirilen Genel Kurul toplantısında; Gazeteciler Konfederasyonu Kurucu Genel Başkanı Nuri Kolaylı yeniden güven tazeledi.

 

Divan Başkanlığını Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin'in yaptığı genel kurulun açılışında konuşan Gazeteciler Konfederasyonu Kurucu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun yönetim kurulu şu isimlerden oluştu

 

GENEL BAŞKAN : Mehmet Nuri Kolaylı

 

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ Adem Alemdar, Ahmet Yetişen, Alaettin Aslan, Cem Kaytan, Deniz Güçer, Erdoğan Erişen, Ergun Ata, Feridun Fazıl Özsoy, İsmet Akıncı, Mehmet Abdioğulları, Mehmet Aydın, Mehmet Çelik, Mehmet Ergun, Mevlüt Yeni, Murat Atay, Nazmi Pınar, Osman Hakan Kiracı, Sefa Özdemir

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ Ali Cihangir, Ali Er, Atila Durak, Ayhan Polat, Bekir Bayram, Mehmet Emin Turpçu, Osman Nuri Boyacı, Sinan Tunç

 

DENETİM KURULU ASIL ÜYELERİ, Hürmüz Seda Köktener, Hüseyin Oğuz, Mustafa Erkan Yılmaz

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ Ahmet Yenigün, Barış Yalçınkaya, İbrahim Güneş

 

ONUR KURULU ASIL ÜYELERİ Adnan Taraşlı, Derya Sarılarlı, Haydar Karaduman İ. Nazmi Bilgin, İhsan Tunçoğlu, Mustafa Arslan, Ramazan Demir, Şevket Erzen, Şevket Karahan, Turgut Özdemir, Zeki Dışkaya

 

ONUR KURULU YEDEK ÜYELERİ Ahmet Genç, Ali Filizkan, Hatice Türkan, Lokman Koyuncuoğlu, Zeki Alkan

 

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU ASIL ÜYELERİ Alpaslan Başaran, Aslan Deveboynu, Aydın Deniz, Aytekin Polatel, Emrullah Özbey, Ercan Atay, Erkan Sağlam, İhsan Uluözlü, Müjdat Çetin, Orhan Üngör, Osman Koca, Rıza Özel, Salih Kılınç, Selim Tiran, Sezai Köprülü, Yaşar Yıldız

 

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU YEDEK ÜYELERİ Bostan Yılmaz, Bülent Ayhan, Fatih Sevinç, Mesut Bölük, Mustafa Bayrak, Onur Sağsöz, Şeref Yaşar, Turhan Koyuncu, Ümit Babacan

 

BASIN ETİK KURULU ASIL ÜYELERİ Arif Kurt, Cengiz Selci, Deniz Başlı, Ercüment Daşdelen, Gökhan Aytaç, Güngör Yavuzarslan, Metin Kaya, Selim Tiran, Tevfik Fikret Sönmez, Üstün Tuncer

 

BASIN ETİK KURULU YEDEK ÜYELERİ Cengiz Demirel, Erhan Dabak, Levent Silistre

 

BÖLGENİN TANITIM ELÇİSİ OLACAKLAR

 

Fethiye Gazeteciler Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşen 2.olağan genel kurul toplantısı için 12 Mayıs tarihinde Fethiye’ye gelen yaklaşık 150 gazeteci ve eşleri Fethiye’nin birçok bölgesini de gezdi. Fethiye’de Babadağ, Hisarönü, Kaya, Çalış, ve Seydikemer İlçesi’nde Saklıkent, Tlos Antik Kenti, Gizli Kent Şelalesi, Yakapark, Şelale Park’ı gezen gazeteciler, bölgeyi çok beğendiklerini ifade ettiler.

 

Fethiye Gazeteciler Derneği’nin düzenlediği gala gecesine Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mete Atay, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak’ta katıldı.

 

Gecede Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Seda Köktener kısa bir konuşma yaparak Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirleri Fethiye ve Seydikemer’de ağırlamaktan çok büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

 

Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mete Atay ve Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak’ta Fethiye’ye gelen gazetecilere teşekkür eden kısa bir konuşma gerçekleştirdiler.

 

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı ‘’Fethiye’de böyle bir organizasyon yapılarak çıta yükseltilmiştir. Ben emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Gerçekten muhteşem bir organizasyon’ dedi.

 

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ise ‘’Günümüzde gazeteciliğin ne kadar önemli olduğunu birçok kez görüyoruz. Bu önemli güç doğru şekilde kullanıldığında, turizmede çok büyük katkısı olmaktadır. Basın ne kadar güçlü olursa tanıtımda o kadar iyi olacaktır. Sizden ricam bugün gördüğünüz güzellikleri basın kuruluşlarınızda paylaşın’’ dedi.

 

Gecede Fethiye’nin yerel sanatçılarından Ali Tunç sahne alarak, her bölgenin türkülerini seslendirdi.


YORUMLAR

ibrahim KAZAL
19-05-2017 02:46:00
Sayın Afyon Gazeteciler Dernek Başkanım Sevgili Dostum Mehmet ABDİOGLULLARI.rnİL ve İlçe adı vermek istemiyorum.O ilin trafik şube müdürü aradı. İbrahim bey burada 03 plakalaı bir araç kaza yapmış adı soyadı Mehmet ABDİOÜULLARI tanırmısınız. Abdioğlunu verin telefona dedim ve sizinde Gazeteciler Konfederesyon kongereisin gelip Genel Başkan Yardımcısı olduğunuzu bu vesile ile öğrendim.rnMehmet dostum Oglum Mahir bulunduğun mahale çok yakın hemen göndereyım dedim. Oğlum Mahir,de sizi aradığında evlat gelmene gerek yok gidebilecek durumdayız denişsiniz.rnSEVGİLĞİ DOST BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM. SENİN BAŞARINI,DA KENDİ BAŞARIM ADDEDEREK MUTLULUK DUYURURUM.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI