Advert Advert
Bugun...
Advert


AFYONKARAHİSAR’DA 434 KONUTUN ANAHTAR TESLİMİ YAPILACAK
Afyonkarahisar Belediyesi ile TOKİ işbirliğinde, Çetinkaya Mahallesi'nde yapımı tamamlanan 2. Etap 434 Toplu Konut Projesi'ndeki konutların anahtar tesliminin 4-29 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirileceği bildirildi.

AFYONKARAHİSAR’DA 434 KONUTUN ANAHTAR TESLİMİ YAPILACAK
+ -

 


  Projede hak sahibi olan ve evlerine oturacakları günü sabırsızlıkla bekleyen konut alıcılarının, ilk olarak, satışa aracılık eden T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Afyonkarahisar Şubesine konutlarına ilişkin KDV tutarını yatırmaları gerekecek. 3065 sayılı KDV Kanunu gereğince, teslim işlemi nedeniyle doğacak Katma Değer Vergisi tutarı nakit olarak ödenecek. Tüm konutlar için konut taksit ödemeleri, anahtar teslimini takip eden (Ocak, 2018) itibariyle başlayacak. Alıcıların, bir sonraki gün konutlarını teslim almak üzere müşavir firmanın Çetinkaya 2. Etap Toplu Konut Projesi konutları şantiyesinde hazır bulunmaları istendi. 


YORUMLAR

mehmetyurdusev
04-12-2017 01:56:00
mehmet yurdusev dışli kasabası bolvadın bende ev olmak yazılmak ısdeyon bır emeklım var evım damım yok cocuklarımın yanıda kalıyon benıde kayıt zamanı benı bılgılendır senız cok memnun olurum şımdıden teşekkür ederim

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI