ADIM ADIM TOPLU TAŞIMAYA

ADIM ADIM TOPLU TAŞIMAYArnrnKART KİŞİSELLEŞTİRME BAŞVURULARI BAŞLADIrnrnCÜZDANINIZDA AFYON KART’A YER AÇIN

ADIM ADIM TOPLU TAŞIMAYA

ADIM ADIM TOPLU TAŞIMAYArnrnKART KİŞİSELLEŞTİRME BAŞVURULARI BAŞLADIrnrnCÜZDANINIZDA AFYON KART’A YER AÇIN

ADIM ADIM TOPLU TAŞIMAYA
09 Temmuz 2018 - 16:50 - Güncelleme: 09 Temmuz 2018 - 16:53

          Şehrimizin toplu taşıma işini üstlenen YÜNTAŞ AŞ. hizmete alacağı özel halk otobüsleri için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. 18 Hat üzerinde 36+4otobüsle şehrimizde toplu taşıma hizmeti verecek YÜNTAŞ, son model araçlarla halkımıza hizmet verecek.

 

         Halk Otobüslerinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız için kart kişiselleştirme işlemleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Tam kart, İndirimli Kart, Abone Kart, Öğrenci Abone Kart, Öğrenci İndirimli Kart, aynı anda2-3-5 binişlik ‘kullan kart’ gibi avantajlara sahip olacak vatandaşlar, başvurularını şimdiden yapmaya başladı.

 

           Tam Kart: Herhangi bir evrak gerekmemektedir. Tam kart ücreti 15TL.  Bu kartla biniş yaparsa biniş 2 TL’dir. 45 Dakika içerisinde aktarma ücretsizdir.

 

          Öğrenci İndirimli Kart: İstenen belgeler; kimlik fotokopisi ve 2 adet vesikalık fotoğraf. (Son altı ay içerisinde çekilmiş) Öğrenci Belgesi (Okuldan Onaylı), İndirimli kart ücreti 15 TL’dir. Öğrenci bu kartla biniş yaparsa biniş 1,75 TL’dir. 45 Dakika içerisinde aktarma ücretsizdir

 

           Abone Kart: İstenen belgeler; kimlik fotokopisi 2 adet vesikalık fotoğraf. (Son altı ay içerisinde çekilmiş) Abone kart ücreti 15 TL’dir. Abone kartı alan kişinin bir ay boyunca sınırsız biniş hakkı vardır. Abone kart aylık fiyatı 110 TL’dir. 45 Dakika içerisinde aktarma ücretsizdir

 

         Öğrenci Abone Kart: İstenen belgeler kimlik fotokopisi 2 adet vesikalık fotoğraf. (Son altı ay içerisinde çekilmiş) Öğrenci Belgesi (Okuldan Onaylı) Öğrenci Abone kart ücreti 15 TL’dir. Öğrenci Abone kartı alan öğrencinin 1 ay boyunca sınırsız biniş hakkı vardır. Öğrenci Abone Kart 1 aylık fiyatı 80 TL’dir.

 

        Ücretsiz Kart (65 Yaş Üzeri): İstenen belgeler kimlik fotokopisi 2 adet vesikalık fotoğraf. (Son altı ay içerisinde çekilmiş) Kart ücreti 15 TL’dir.

 

Ücretsiz Kart (Gazi ve Şehit Yakınları için): İstenen belgeler kimlik fotokopisi 2 adet vesikalık fotoğraf. (Son altı ay içerisinde çekilmiş), Gazi ve Şehit yakını kart fotokopisi .Kart ücreti 15 TL’dir.

 

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • A.R.K.İlhan
  7 ay önce
  İnşallah Fatih mahallesinden Devlet hastahanesi arasınada bir araç tahsis edilir. Onca yaşlı ve çocuk hastalar yaz kış aktarmalardan perişan oluyor.
 • serhat hoca
  7 ay önce
  Gazlıgöl termal tesislerine de yüntaş bir hat tahsis ederse inanın diğer hatlardan daha çok kazanır.Çok müşteri potansiyeli var.Afyon dan gazlıgöl e gelmek çok sıkıntılı buna bir çözüm üretin.