Reklam
Bugun...


ACAR, PARTİ DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ
DİNAR BELEDİYE BAŞKANI MHP'Lİ SAFFET ACAR, PARTİ DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ

ACAR, PARTİ DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ
+ -

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Dinar Belediye Başkanı MHP'li Saffet Acar'ın  parti tüzüğüne aykırı davrandığı ifade edildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:  "Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Genel Başkanlık makamına ve parti politikalarımıza aykırı hareket ettiğinden dolayı disiplin kurulana sevkini yapmış bulunmaktayız. Konuyla ilgili gelişmeleri daha sonra sizlerle paylaşacağız." 


YORUMLAR
2 Yorum

mehmet arslan
14-08-2017 15:07:00
saffet başkanla bizzat tanışma şerefine nail oldum. adam gibi adam.işini temiz dürüst fedakarlıkla yapıyor.yalaka değil. dün yanlış dediğine bugün doğru demiyor. fırıldak değil.dinarlıların kendisine gösterdiği saygı ve sevgiye bizzat şahidim.koltuk uğruna mhp bu değeride siliyor. bir ülkücü olarak utanç duyuyorum.bu yönetim olduğu sürece 30 yıldır oy verdiğim partime oy vermeyeceğim. başımızı öne eğdirdiniz, tarih bunları yazacak.gelecek kuşaklar okuyacaktır.
Gökhan Barış
11-08-2017 21:37:00
Başkaları çalıp çırparken hiç disiplin kuruluna sevk edilmiyor ama Saffet başkan kendinden birşeyler katıyor insanlara elinden geldiği kadar yardımcı oluyor ama disiplin kuruluna sevk ediliyor bu ülkedeki adalet sistemi bu şekilde işte

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI