Reklam
Bugun...


2. KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE HER GÜN ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANIYOR!!! İDDİASI
Afyonkarahisar 2. Küçük Sanayi Sitesinde Ramazan’dan bu yana, nedeni bilinmeyen bir şekilde günde en az bir, en fazla beş defa zamansız elektrik kesintisinin yaşandığı iddiası...

2. KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE HER GÜN ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANIYOR!!! İDDİASI
+ -

Afyonkarahisar 2. Küçük Sanayi Sitesinde Ramazan’dan bu yana, nedeni bilinmeyen bir şekilde günde en az bir, en fazla beş defa zamansız elektrik kesintisinin yaşandığı iddia edildi.

2. Küçük Sanayi Sitesi esnafı, sürekli ve zamansız kesilen elektrik yüzünden işlerinin aksadığını ve cihazlarının bozulduğunu söylediler. Esnaf halkı, yetkilerden neden elektrik kesintisinin yaşandığı hakkındı bilgi alamadıklarını ve muhatap bulamadıklarını  iddia ettiler.

Elektriğin neden kesildiği ile bilgi alamayan esnaf halkı, yetkililerden en kısa sürede sorunun giderilmesini bekliyor.

>>> afyonhaber.com Özel Haber


YORUMLAR

cesur
08-08-2017 12:47:00
kedidir kediiiiiiiiiiiii. şehirin uç mahallelerinde her gün 1 defa kesinti %100 oluyor. bazen günde 2 defa 3 defa bile oluyor. uç mahalleler derken kanlıca, hoca ahmet yesevi gibi mahalleleri kasdediyorum. ve bu kesintilerin neden olduğunu açıklayan da yok sorabileceğimiz bir muhatapta yok. elektrik arızayı arıyorsun müşteri hizmetleri izmir çıkıyor. en iyisi derdini marko paşaya anlat.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI